تتریس

بعضی ساعت ها و روزها و هفته ها و ماهها به شکلی می گذرد که بسیار در حال بالا و پایین شدن و رفع و رجوع کارها و برنامه ریزی برای انجام و اتمام کارهایی است که مسئولیم و بر عهده گرفتیم.

گاهی پیش می آید که هنوز استراحت و وقفه ای پس از اتمام کاری صورت نگرفته بایستی برای انجام کار بعدی شروع به اقدام کنیم. تلاش و تکاپویی که مسیر زندگی را پر می کند. البته کیفیت مناسب و مطلوب در نتیجه کار هم اهمیت دارد و چقدر دلنشین خواهد بود اگر بتوانیم کارها را بصورت مطلوب به سرانجام برسانیم و چه شیرین خواهد بود لحظه ای که به پشت سر نگاه می کنیم و از اینکه ظرفیت و توانایی آنرا داشتیم لبخند رضایت داشته باشیم و برای برداشتن قدم بعدی در فتح قله ای دیگر آماده شویم.

انجام کارها و وظایف و مسئولیت ها را مشابه قطعه هایی از بازی تتریس می بینم که بایستی با بالا و پایین کردن آنها و جابجایی شان بتوانیم در موقعیت و وضعیت مناسب، با برنامه ریزی و چیدمان مطلوب آنرا تکمیل نماییم تا پس از تکمیل هر بخش، فضا را برای چینش کار بعدی و قطعه بعدی باز بگذاریم.

در این راستا امیدوارم بتوانیم در فرصت محدودی که در اختیار داریم بازی خوبی را ارائه و به نمایش بگذاریم و به وضعیت over load دچار نشویم😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *