تحویل سال جدید

لحظه ی سال تحویل را سعی می کنیم در بهترین حال باشیم و برایمان جزو یکی از لحظات استجابت دعاست. برای خانواده، دوستان، معلمین، همکاران و همسایه ها آرزوی خیر و برکت و آرامش می کنیم و برای بیماران طلب شفا و سلامتی می کنیم و درخواست غفران و آمرزش را برای رفتگان و گذشتگان می نمائیم.

صبح بعد از خواندن نماز، با اشاره خواهرم متوجه بارش باران بهاری شدم، به پیشنهاد او چند دقیقه ای دستهایمان را از پنجره بیرون بردیم و دعا کردیم.

در طول سالی که گذشت، هم لحظات خوش و شیرین داشتم و هم لحظات تلخ و غم انگیز.

سالی که گذشت فراز و نشیب هایی داشت که به لطف پروردگار به خیر گذشت.

در سالی که گذشت اقدام و عمل هایی در مسیر دستیابی به اهداف و خواسته هایم انجام دادم.

سالی که گذشت ارتباط عمیق تر و نزدیک تری را با معلم عزیزم و دوستان خوب متممی برقرار کردم و زمان بیشتری را در کنار آنها سپری کردم.

آرزو دارم در سال آتی صلح و آرامش بر دنیا حکمفرما باشد.

آرزو دارم کودکان در شادی و آرامش زندگی کنند.

امیدوارم سال آتی سرشار از رحمت، برکت، خیر و خوشی، آرامش و عزت برای خانواده، معلمینم (کسانیکه از آنان بهتر زیستن را آموختم و خواهم آموخت) و دوستانم (کسانیکه در کنار آنها، دنیا برایم آرام و دوست داشتنی شد) باشد.

امیدوارم در سال آتی آنچنان باشیم که می توانیم باشیم.

امیدوارم  بتوانیم وقت و انرژی و منابع مان را در مسیر رشد، توسعه و سازندگی در زندگی فردی و اجتماعی به نحو مطلوب تخصیص دهیم.

امیدوارم بیش از پیش بتوانیم در محیط اطرافمان تاثیر گذار و اثربخش باشیم  و تلاش کنیم دنیا را به جای بهتری برای زیستن تبدیل کنیم.

امیدوارم در هر جای این کره خاکی خواهیم بود آرامش دهنده، کارساز و منشا خیر، خوشی و شادی باشیم.

امیدوارم بیش از گذشته توان و انرژی مان را در جهت یادگیری، عمل به آموخته ها و بکارگیری دانسته ها در جهت حل مسائل پیش رو داشته باشیم.

امیدوارم چنان زندگی کنیم که از عملکردمان پشیمان نشویم.

امیدوارم از این فرصت و زمان محدودی که در اختیار داریم نهایت بهره را ببریم و بتوانیم حداکثر خیر، روشنی و آرامش را در محیط اطرافمان بگسترانیم.

امیدوارم تغییر و تحولات اثربخش و مثمر ثمری را تجربه کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *